KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327132
nr 1332 7132
Robert Jacobsen
(1912-1993), Danmark
Blandteknik, Komposition. Ej signerad, intyg a tergo. Motivet: 18,5x16 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:07:57
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Robert Jacobsen
Läs mer om Robert Jacobsen